Schab długodojrzewający

Schab długodojrzewający

W grudniu na naszego bloga zajrzało w sumie ponad 20 tysięcy unikalnych użytkowników. Cieszy nas szczególnie to, że osoby te wielokrotnie później wracały na nasze łamy.

Tradycyjnie prezentujemy pięć najpopularniejszych przepisów z poprzedniego miesiąca. Co cieszyło się Waszym największym zainteresowaniem?

Miejsce 1: Szynka peklowana i wędzona

Drugi raz z rzędu to najpopularniejszy przepis na naszych łamach. Z pewnością na wielu stołach, podczas niedawno zakończonych świąt Bożego Narodzenia, gościła właśnie taka szynka. Nic a nic nas to nie dziwi. U nas też zagościły nasze wędliny. Ten smak, ten aromat unoszący się znad świątecznego stołu.

Miejsce 2: Schab długodojrzewający 

Grudzień potwierdził, że wiele osób ceni sobie własne wędliny. Po szynce najpopularniejszym przepisem był schab długodojrzewający.

Miejsce 3: Kaczka pieczona z jabłkami

Ostatnio kaczkę można było kupić w fajnych cenach w dyskontach. Nic więc dziwnego, że szukaliście jak ją przyrządzić:)

Miejsce 4: Wino z ryżu i rodzynek

Znakomity pomysł na zimowy okres, kiedy nie mamy produktów do robienia owocowych win. Dzięki dodaniu kompozycji ziół udało się uzyskać całkiem przyjemny wermut.

Miejsce 5: Galaretki z wódką w cytrusach

Znakomity pomysł na sylwestrowe imprezy. Oryginalne, ciekawe i … mocno procentowe. Jedno o czym koniecznie trzeba pamiętać – nie wolno jeść za dużo. Z małym opóźnieniem ale jednak – dość mocno uderza do głowy.

Podziel się z innymi. Udostępnij przepis na:
Categories: Blog

Leave a Reply